Drodzy Rodzice, zapraszamy Was do naszej montessoriańskiej społeczności. Mamy nadzieję, że podobnie jak Wasze dzieci, spędzicie z nami wspaniałe chwile, które zapamiętacie na całe życie. Życzymy Wam cudownej przygody w Społecznym Przedszkolu Montessori w Lubinie!

Witamy w naszym Przedszkolu 🙂

Już wkrótce startujemy w nowym roku szkolnym. Zapraszamy do kontaktu!

Nasza Misja

Ze wszystkich mądrości na świecie tę jedną bierzemy za najważniejszą – aby nie przeszkadzać żadnemu dziecku w jego naturalnym rozwoju, a wykorzystując autentyczne zasady filozofii montessoriańskiej, pomóc mu, by w przyszłości stało się prawdziwie wolnym człowiekiem.

Profesjonalna Kadra

Wszyscy nasi nauczyciele zatrudnieni są na podstawie Karty Nauczyciela i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zdobywają kolejne stopnie awansu zawodowego.

Dlaczego Montessori?

Jeśli pragniecie Państwo wychować człowieka odpowiedzialnego za siebie i za świat, potrafiącego kochać i dawać miłość polecamy bliższe zapoznanie się z pedagogiką Marii Montessori.

Wsparcie finansowe

Dzięki Państwa wsparciu finansowemu udoskonalimy i poszerzymy program zajęć dodatkowych, zakupimy nowe Montessoriańskie pomoce, wyszkolimy kadrę.

Pedagogika Montessori

Właściwie… wszystko jest oczywiste. Dziecko poświęca się wielu rzeczom z dużym zapałem, i kiedy któraś z nich je szczególnie zainteresuje, to może ono zajmować się nią długo i wytrwale. Odkrywa ono przy tym związki między rzeczami, między ludźmi, między sobą a światem. Bardzo świadomie wchodzi w stosunek z dziećmi i dorosłymi oraz swoim otoczeniem.

Zapisy trwają cały rok. Zapraszamy serdecznie!

Godziny zajęć

Poniedziałek - Piątek 6-17

Nasz adres

59-300 Lubin, ul. Pawia 41, woj. Dolnośląskie

Godziny pracy biura

Poniedziałek - Piątek 7-15

Dane kontaktowe

tel. 76 724 09 97 montessori.lubin@wp.pl