Kontakt

Społeczne Przedszkole Montessori

Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Lubinie
ul. Pawia 41, 59-300 Lubin

tel. 76 724 09 97

tel. kom. +48 502 394 729,

e-mail: montessori.lubin@wp.pl
strona internetowa: www.montessori-lubin.pl

 

ADRES

Społeczne Przedszkole Montessori
Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Lubinie
ul. Pawia 41, 59-300 Lubin

ORGAN PROWADZĄCY

Społeczne Towarzystwo Oświatowe Samodzielne Koło Terenowe nr 59 w Lubinie
ul. Pawia 41, 59-300 Lubin,

Prezes: Jan Raduchowski,
e-mail: stolubin@interia.pl

 

PRACOWNICY PIONU ADMINISTRACJI

Dyrektor: Mariusz Lalewicz

tel. +48 502 394 729,
e-mail: dyrektor@montessori-lubin.pl

 

Sekretariat: Agnieszka Zagała

tel. +48 502 394 729,
e-mail: montessori.lubin@wp.pl

 

Kadry: Halina Szczepańska

tel. 76 846 37 71, kom. +48 509 526 049,
e-mail: h.szczepanska@wp.pl

 

Księgowość: Iwona Idczak

tel. 76 846 37 71, kom. +48 509 526 049
e-mail: ksiegowosc@sto.lubin.pl

 

PRACOWNICY PIONU PEDAGOGICZNEGO

Karolina Rybka – nauczyciel, koordynator ds. dydaktycznych,
e-mail: rybka@montessori-lubin.pl

Katarzyna Dudek – nauczyciel,
e-mail: dudek@montessori-lubin.pl

Katarzyna Błachut – nauczyciel, lider WDN
e-mail: blachut@montessori-lubin.pl

Katarzyna Kowalska – nauczyciel,
e-mail: katarzyna_kowalska1@op.pl

Joanna Szczygieł – nauczyciel,
e-mail: joanna.szczygiel@onet.eu

Katarzyna Chwedoruk – nauczyciel,

e-mail: katarzyna.chwedoruk@interia.pl

Iwona Mostkowska – nauczyciel

Katarzyna Serewiś – nauczyciel

Weronika Słodyńska – nauczyciel