Wrzesień, 2016

now browsing by month

 

ZIEMNIAK NAJLEPSZY Z OGNISKA

ZIEMNIAK NAJLEPSZY Z OGNISKA

Choć poranek 24 września wcale nie przynosił nadziei na dobrą pogodę, sobotnie popołudnie rozświetliło się słońcem i tradycyjne Święto pieczonego ziemniaka, które w tym roku odbyło się na lubińskim ognisku przyniosło wszystkim wiele zadowolenia. Wspólne pieczenie kiełbasek i rozmowy przy ognisku pozwoliły wszystkim lepiej się poznać, a dzieciom dały okazje do wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu, w otoczeniu sosnowego lasu. Do zobaczenia za rok!

(lama)

PS. Więcej zdjęć w dziale: FOTO.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W sobotę 24 września zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola, a także rodziców (i całe rodziny), jak również absolwentów naszego przedszkola z lat minionych na tradycyjne Święto pieczonego ziemniaka. Ognisko rozpalamy o godz. 15.00 na lubińskim lotnisku. Impreza potrwa tak długo, uczestnicy zechcą się wspólnie bawić. Prosimy nie zapomnieć kosza piknikowego i koniecznie DOBREGO humoru! Do zobaczenia!

(lama)

Zapraszamy na zebranie

bannerhd

Zebranie rodziców, podczas którego m.in. zostanie przedstawiony plan dydaktyczno-wychowawczy Społecznego Przedszkola Montessori w Lubinie na rok szkolny 2016/2017 odbędzie się 6 września, tj. we wtorek, o godz. 17.00. Spotykamy się jak zwykle w klasach przedszkolnych. Do zobaczenia.

(lama)