Grudzień, 2015

now browsing by month

 

PODARUJ DZIECIOM NOWE POMOCE

Bez nazwy 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DLA FIRM I PRZEDSIĘBIORSTW zbliża się koniec roku obrachunkowego. W styczniu ich właściciele będą musieli rozliczyć się z FISKUSEM. Dlatego z ogromną pokorą, niejaką nieśmiałością, choć także z pełną wiarą w SŁUSZNOŚĆ SPRAWY zwracam się do Państwa w imieniu dzieci z naszego przedszkola o przekazanie 1% podatku dla naszego wyjątkowego miejsca – montessoriańskiego domu dziecięcego. Z ostatniego 1 procenta sfinansowaliśmy zakup ziemi (humusu) pod nową trawę na placu zabaw oraz pracę koparki przy jej rozplantowywaniu. Ponadto zleciliśmy wykonanie wideodomofonu do przedszkola, aby podnieść bezpieczeństwo Państwa dzieci (pracę mają być wykonane jeszcze w tym roku). W roku przyszłym chcielibyśmy wymienić wiele zużytych pomocy dydaktycznych, jednak środki budżetowe wystarczają zaledwie na sprawy bieżące. Dlatego nisko się kłaniamy i prosimy w swoim rocznym rozliczeniu z urzędem skarbowym uwzględnić nasz organ prowadzący Społeczne Towarzystwo Oświatowe Samodzielne Koło Terenowe nr 59 w Lubinie, będący organizacją pożytku publicznego uprawnioną do otrzymywania odpisów podatkowych.

Wniosek o przekazanie 1% podatku znajduje się na końcu każdego zeznania rocznego. NUMER KRS – 0000150212

Jako cel szczegółowy należy wskazać: SPOŁECZNE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE SAMODZIELNE KOŁO TERENOWE NR 59 W LUBINIE (przedszkole) albo w skrócie: STO SKT nr 59 w Lubinie (przedszkole).

Mariusz Lalewicz

WESOŁYCH ŚWIĄT

(ogólne) (Kopiowanie)

 

Życzymy wszystkim śnieżnych i mroźnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech pada gęsty, biały puch i niech pokryje całą Ziemię grubą pierzyną nadziei. Chcemy, aby Święta były mroźne i śnieżne, bo wiemy, że wtedy iskierka rodzinnej miłości, która rozgorzeje podczas wigilijnej wieczerzy będzie mogła – w czasie oczekiwania na narodziny Najważniejszego Dziecka Świata – zapłonąć prawdziwie jasnym i gorącym światłem. Wesołych Świąt!

Jako choinkowy prezent proponujemy Państwu zapoznanie się z raportem z ewaluacji zewnętrznej przeprowadzonej ostatnio w Społecznym Przedszkolu Montessori w Lubinie przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Miłej świątecznej lektury http://www.seo2.npseo.pl/reports/1000722782153.pdf

(lama)

JASEŁKA 2015

Dziś, o godz. 16.00 na sali gimnastycznej odbędzie się coroczne przedstawienie jasełkowe w wykonaniu rodziców dzieci ze Społecznego Przedszkola Montessori. W podniosłych przedświątecznych nastrojach zapraszamy wszystkich NAJSERDECZNIEJ.

(lama)