Listopad, 2015

now browsing by month

 

ZANIM PRZYJDZIE MIKOŁAJ

Zapraszamy wszystkich Rodziców na tradycyjne spotkanie przedmikołajkowe. Odbędzie się ono  2 grudnia (tj. w najbliższą środę). Prosimy zabrać ze sobą garść natchnienia, miarkę optymizmu, kilogram wytrwałości oraz skrzynkę rodzicielskiej miłości. Jedynie profesjonalna pomoc   w obowiązkach Świętemu Mikołajowi jest gwarancją, że już wkrótce to ON osobiście dostarczy Państwa dziecku najwspanialszy prezent na świecie. Zapraszamy!

MAM TALENT W MONTESSORI

Szanowni Rodzice! Już 10 listopada (wtorek godz. 15.30) startuje największy w historii FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ. Zapraszamy gorąco do zapisywania wszystkich dzieci (WSZYSTKICH!) na tablicy ogłoszeń, która stoi na sztaludze w holu przedszkola. Festiwal odbędzie się na sali gimnastycznej w szkole i wszystkich (WSZYSTKICH! – rodziców, dziadków, ciocie i wujków) zapraszamy na WIDOWNIĘ.

PS. Uczestnicy festiwalu (dzieci – chyba, że ktoś z dorosłych chce spróbować swoich sił) powinni przygotować jedną piosenkę. Może być z podkładem muzycznym, albo i bez. Może być taka, której dziecko nauczyło się w przedszkolu, albo taka, której nauczyła je mama lub tato. Ważne by zaśpiewać, a my – publiczność – zrobimy to, co do nas należy: będziemy bić gromkie brawa! ZAPRASZAMY NA SCENĘ!

(lama)