Maj, 2015

now browsing by month

 

Komu w drogę, temu czas :)

Uprzejmie przypominamy wszystkim uczestnikom zielonego przedszkola w Pogorzelicy, że odjazd autobusów zaplanowany jest w poniedziałek na godz. 6.00. Zbiórka pod marketem Kaufland.

Rodzicom dzieci, które pozostają na miejscu uprzejmie przypominamy, że w czwartek i piątek, tj w dniach 4-5 czerwca przedszkole jest nieczynne.

(lama)

GIMNASTYKA RADOŚCI

(0)

Zajęcia Ruchu Rozwojowego według metody Weroniki Sherborne spodobały się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Było dużo śmiechu, wzajemnego „wałkowania”, ciągnięcia za nogi oraz… serdecznych całusów. Zapraszamy na następne zajęcia. O ich terminie będziemy informować na Facebooku oraz tablicy ogłoszeniowej w przedszkolu.

(lama)

ZAJĘCIA DLA RODZICÓW

Zajęcia dla rodziców z wykorzystaniem metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne odbędą się w najbliższy wtorek, tj. 12 maja o godz. 16.00 na sali gimnastycznej.  Zajęcia prowadzi pani Karolina Rybka. Prosimy o wpisanie siebie oraz dziecka na listę, którą powiesiliśmy na tablicy ogłoszeń. Prosimy także zabranie ze sobą odpowiednio luźnego ubioru oraz obuwia sportowego. Serdecznie zapraszamy na zajęcia!

(lama)