Czerwiec, 2013

now browsing by month

 

Zakończenie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na zakończenie roku szkolnego 2012/2013, które odbędzie się w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie w najbliższy piątek, tj. 21 czerwca o godz. 10.00. Imprezę zaplanowaliśmy w sali kameralnej (mniejsza sala kinowa).

Mariusz Lalewicz

Pogoda wreszcie dopisała!

Zawodnicy z grupy Niebieskiej zostali zwycięzcami tegorocznych zmagań w rugby, które odbyły się podczas Pikniku Rodzinnego. Zamówiona pogoda dopisała wspaniale, o czym świadczyć może spalone słońcem czoło pana dyrektora…

Tym razem uczestnicy imprezy rywalizowali ze sobą aż w 15 konkurencjach. Śmiechu, ale także emocji było co niemiara. Chyba najwięcej zaskoczenia wzbudziła rywalizacja w konkurencji wiedzy o początkach i budowie wszechświata pomiędzy drużyną Rodziców i Dzieci. Bezapelacyjnym bowiem zwycięzcą okazały się maluchy.

Ale prawdziwymi triumfatorami całego Pikniku okazała się dobra zabawa i międzyrodzinna integracja. Dzieciom się podobało, a Wam?

(lama)

Zdjęcia: Adam Pater, Mariusz Lalewicz, Tomasz Ożarowski

 

Nieodwołalnie w czwartek!

Najbliższy czwartek, 13 czerwca – to nieodwołalna i jedynie możliwa data rodzinnego pikniku. Tym razem podpisaliśmy szczegółową umowę z siłami natury i pogoda z pewnością nie zawiedzie. Przygotujcie się więc na świetną zabawę i zabierzcie mocno przechodzone ciuchy, bo po tradycyjnym corocznym turnieju rugby pewnie będą w opłakanym stanie.

Jeszcze raz – serdecznie ZAPRASZAMY! Początek godzina 16.00.

Mariusz Lalewicz

Zmiana terminu pikniku

Uprzejmie informujemy, że w związku z niesprzyjającą pogodą, zaplanowany na 7 czerwca piknik rodzinny odbędzie się w przyszłym tygodniu. O terminie powiadomimy Państwa po ustabilizowaniu się warunków atmosferycznych.

Mariusz Lalewicz

Doroczny piknik rodzinny

Tradycyjny mecz rugby, szereg innych sportowych i intelektualnych zabaw dla dzieci i dorosłych, kiełbaski z rusztu, a przede wszystkim okazja do nawiązania wspaniałych nowych znajomości oraz zacieśnienia dotychczasowych przyjaźni – to tylko niektóre punkty dorocznego Pikniku Rodzinnego. Wbrew niezbyt optymistycznym prognozom pogody liczymy, że w piątek, 7 czerwca o godz. 16.00 nad przedszkolem przy ul. Sienkiewicza 5, gdzie odbędzie się impreza, słońce zaświeci w całej okazałości. Gdyby jednak zdarzyło się inaczej (co już w przeszłości bywało), piknik zostanie przeniesiony na inny termin, o którym wszystkich poinformujemy w piątek rano na naszej stronie internetowej.

Wierząc jednakże w scenariusz optymistyczny, serdecznie zapraszamy do udziału w dorocznym święcie dzieci, rodziców i nauczycieli.

Mariusz Lalewicz