Aktualności

now browsing by category

 

Zakończenie roku

zakonczenie

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na uroczyste zakończenie roku szkolnego w Społecznym Przedszkolu Montessori w Lubinie, które odbędzie się w dniu 20 czerwca br. o godz. 10.00 w Centrum Kultury „Muza” na sali kameralnej. W programie m.in.: występy dzieci, rozdanie dyplomów ukończenia przedszkola, a także premiera najnowszej produkcji studia Universal oraz SPM: PTAKI W MONTESSORI! Liczymy na niezawodne przybycie! Do zobaczenia :)

ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE

do

Zapraszamy Państwa na ZEBRANIE RODZICÓW, które odbędzie w dniu 30 maja br. o godz. 17.00. Liczymy na Państwa niezawodne przybycie. Poruszymy m.in. takie tematy, jak: akademia muzyczna w roku szkolnym 2017/2018, warsztaty dla rodziców nt. rehabilitacji metodą Vojty, wyjazd na zielone przedszkole. Mówić będziemy także o możliwości pobytu w czerwcu w naszym przedszkolu trzech obcokrajowców w ramach programu AIESEC, a także powiemy o możliwości uczestniczenia w półkolonii, organizowanej wspólnie z Zespołem Szkół Społecznych w Lubinie w okresie wakacyjnej przerwy przedszkola Montessori. Czekamy!

(lama)

ZAPRASZAMY NA KIERMASZ WIELKANOCNY

jaki-prezent-na-Wielkanoc (Kopiowanie)Już jutro, tj. w czwartek 6 kwietnia o godz. 16.00 na sali gimnastycznej będzie się działo jak jeszcze nigdy do tej pory! Wiosenny koncert w wykonaniu uczniów Społecznego Przedszkola Montessori w Lubinie, setki przepięknych przedmiotów, wykonanych przez dzieci, nauczycielki i naszych przyjaciół, specjalne niespodzianki na aukcję, w tym (uchylamy rąbka tajemnicy) PENDRIVE z zestawem wszystkich dotychczas wyemitowanych odcinków programu „Wszystko, co najważniejsze” oraz specjalny, przedpremierowy odcinek świąteczny pt. JAJKO CZY KURA? Cały dochód z aukcji i sprzedaży wystawionych na kiermaszu przedmiotów zostanie po równo podzielony na trzy nasze przedszkolne grupy i oddany do wyłącznej dyspozycji dzieci i nauczycieli. Mamy nadzieję na obfite żniwa, dlatego… nie zapomnijcie Państwo o gotówce portfelach, bo terminalu płatniczego przyjmującego karty jeszcze się nie dorobiliśmy ;) PRZYBYWAJCIE z wiosennymi humorami. :)

Pokażę ci Montessori

7

Na tradycyjne coroczne spotkanie pod nazwą „Chodź, pokażę ci Montessori” zapraszamy rodziców w najbliższy wtorek, tj. 7 marca o godz. 16.00. Państwa dzieci, uczniowie Społecznego Przedszkola Montessori w Lubinie, pokażą Wam wszystko, czego dotychczas nauczyli się podczas codziennej pracy własnej, pochwalą się swoimi sukcesami i nauczą Państwa pracować najbardziej skomplikowanymi pomocami montessoriańskimi. Czekamy na Państwa z ciastem upieczonym przez panie kucharki z naszej stołówki. Porcje dodatkowych słodkich kulinariów mile widziane :)

(lama)

Uchwała Zarządu STO SKT nr 59 w Lubinie

Przedstawiamy uchwałę, którą podjął Zarząd naszego organu prowadzącego STO SKT nr 59 w Lubinie w sprawie podziału środków otrzymanych od Państwa w ramach odpisu podatkowego 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego za rok obrachunkowy 2015. Wcześniej już informowaliśmy szczegółowo na jakie cele zostały wydatkowane środki. Z góry dziękujemy za pamięć o nas w tym roku.

dyrektor

 

 

1% DLA MONTESSORI

JEDEN PROCENT - na stronkę (Kopiowanie)

ZAPRASZAMY NA SMERFNY BAL

 

Clumsy_and_Smurfette_dancingKsiężniczki i rycerze, wróżki i batmani, pszczółki i żuczkowie oraz wszelkiej urody przebierańcy! Przybywajcie 10 lutego (w piątek) do Społecznego Przedszkola Montessori na NAJWIĘKSZY WE WSZECHŚWIECIE BAL, aby oddać się wspaniałej zabawie i do woli pofolgować sobie w karnawałowym szaleństwie. W tym roku czekają na WAS w swojej wiosce prawdziwe Smerfy!

PS. Bal rozpoczyna się po obiedzie, w związku z tym prosimy Rodziców, aby nie odbierali dzieci z przedszkola przed godziną 15.00. (W tym roku w balu uczestniczą tylko dzieci).

(lama)

DROGA BABCIU, DROGI DZIADKU :)

?????

Cykl uroczystości poświęconych obchodom Dnia Babci i Dziadka rozpoczyna się w tym tygodniu w Społecznym Przedszkolu Montessori w Lubinie. Dzieci z grupy Zielonej zapraszają na przygotowany przez siebie program artystyczny w najbliższą środę, tj. 18 stycznia br. Dzieci z grupy Złotej zaplanowały swoją uroczystość na czwartek, tj. 19 stycznia br. Natomiast występ dzieci z grupy Niebieskiej odbędzie w piątek, tj. 20 stycznia br. Wszystkie uroczystości odbędą się o godz. 15.30 na sali gimnastycznej.

Drogie Babcie i szanowni Dziadkowie – prosimy są o niezawodne przybycie! Państwa wnuczki i wnuczkowie czekają!

(lama)

WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :)

merry-christmas-wish-quote-for-all-the-people-around-the-world

ZAPRASZAMY NA JASEŁKA

15400416_1226688087425807_4998486759130226_n

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców, Dziadków i Babcie, Ciocie i Wujków i całe rodziny na tradycyjne przedstawienie jasełkowe, które w tym roku odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 16 grudnia o godz. 16.30 na sali gimnastycznej. Przewidzieliśmy miejsca siedząco-leżące, siedzące oraz stojące :) Mamy nadzieję, że dzięki tegorocznemu artystycznemu wyzwaniu (wspólnie z rodzicami zrealizowaliśmy czarno-biały film opowiadający biblijną historię powstania świata, grzechu pierworodnego i narodzin Jezusa Chrystusa) uda się nam przybliżyć widzom magiczną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Nie siedźmy w domu w piątkowy wieczór! Drodzy goście: PRZYBYWAJCIE!

(lama)